sestdiena, 2010. gada 3. aprīlis

Patīk? ŅEM!
1.bildē redzama ASOS kleita (audums nav staipīgs) Kleita ir pilnīgi jauna,melna,aizmugure zila (royal blue) un izskatās tieši tāda kā bildē. Imērs XS/S
IETEIKUMS: Tā kā kleitai ir taisns griezums un sānu kabatas,tad pačukstēšu ,ka vislabāk šis dārgums piestāvēs smalkas miesasbūves meitenēm.2. bildē redzams pēdējais modes kliedziens un pavasara MUST HAVE - over-knee boots! Zābaki ir melni,zamšveidīgi,valkājami divos veidos - atlocīti/neatlocīti, tā,ka derēs jebkurai situācijai. Izmērs 39,pieejami vienā eksemplārā,gaida saimnieci un noķers jebkuru skatienu!
IETEIKUMS : izskatīsies labi gan ar kleitu (platu/pieguļošu),legingiem/biksēm vai vienkārši būs labs draugs kādā vasaras festivāla naktī(:ABI ŠIE TEV PIEEJAMIE ATRADUMI IR NO PERSONĪGĀS KOLEKCIJAS UN MĒROJUŠI GARO CEĻU NO MODES PILSĒTAS - LONDONAS.
(diemžēl zini kā jau ir ar to šopingu - ieraugi,pieskrien,samaksā un tikai mājās (tas ir - LV ;D ) saproti,ka kaut kas tomēr tieši šim ķermenim nepiestāv,bet es sapratu,ka negodīgi norakt skapī ko tik labu būtu grēks + došu sekojošas atlaides :

zilimelnā kleita (1.bilde) - LS 8 (bija LS18)
over-knee zābaki (2.bilde) - LS 10 (izlaiduma piedāvājums) (bija LS35)


Ja ir interese,tad kontaktējies ar mani un pabrīdini arī savas draudzenes :)
+ ik pa laikam iemet šeit aci,jo jaunnedēļ piedāvājumā būs soma un brīnešķīgs pavasara mētelīts + vēl šis tas! Un meitenes,kas piesakās pirmās dabon arī pirmo roku drēbju apskatīšanā un pielaikošanā kā arī iegādē,protams (:STATUSS - NOPIRKTS! (VISS)

9 komentāri:

 1. kā tevi var dabūt rokā??
  Agnese P.

  AtbildētDzēst
 2. zini katek, es būtu gatava ņemt tos zābakus, bet nezinu vai derēs..(damn)

  AtbildētDzēst
 3. ak, un agnesei, kate kampara (draugiem.lv) (:

  AtbildētDzēst
 4. Kleita vel dabūjama? : )

  AtbildētDzēst
 5. tā, zilā, augšējā! (atvainojos,a izmirsu pierakstīt kura)

  AtbildētDzēst
 6. kleita ir dabonama,bet lūdzu sazinies ar mums :)

  AtbildētDzēst
 7. Un zābaki ir vēl pieejami?

  AtbildētDzēst
 8. sazinies ar mums @ draugi vai twitter :)

  AtbildētDzēst